Schodiště - CNC


Moderní technologie

 Naší základní a jedinou prioritou je spokojený zákazník. Abychom dostáli našim vlastním hodnotám, investovali jsme do rozvoje naši společnosti. V současné době jsme schopni vyplnit téměř každé přání našeho zákazníka. 

Naše firma je vybavená nejmodernějším zařízením pro práci se dřevem a s moderními materiály. Od roku 2018 disponujeme 4,5 osým CNC strojem. Firma disponuje vlastní lakovnou, ve které jsme schopni stříkat a nanášet laky pro následující leštění k dosažení vysokého lesku.

Patříme mezi vizionáře, rádi se učíme novým věcem za použití nejmodernějších technologií. Individuálním přístupem si získáváme přízeň u mnoha spokojených zákazníků, kteří se k nám velmi rádi vrací. Buďte jedním z nich, rádi Vás uvítáme mezi našimi zákazníky.

Péče o schodiště

POKYNY K ÚDRŽBĚ

Schodiště i zábradlí je již z výroby opatřeno kvalitní povrchovou úpravou, která jej chrání proti poškození, pronikání vody a nečistot. Jakýkoli materiál ale podléhá přirozenému opotřebení, takže je nutná péče a pravidelné čištění. Některé materiály, které jsou součástí díla jsou na přírodní bázi (dřevo), které reaguje na kolísáním teploty a vlhkosti a podléhá změnám. Vždy probíhá vzájemně podmíněné působení materiálu a okolního klimatu. Výrobce neručí za jakost díla v případě neodborné údržby, zásahům či nedodržením postupů ze strany uživatele.

Interiérová schodiště jsou určena pro použití výhradně v interiérech. Vzhledem k tomu, že ve většině případů obsahují dřevěné prvky, případně jsou celá dřevěná, je nezbytné, aby byla ve vlhkostně a teplotně stabilizovaném prostředí. Znamená to, že teplota prostředí se pohybuje v rozmezí 19-21 °C a vlhkost 45-50 %. Na dlouhodobé změny prostředí dřevo přirozeně reaguje. Při nízké vlhkosti (např. v topné sezóně v zimě) se materiál sesychá (objevují se trhliny a spáry mezi lamelami dřeva, štěrbiny ve spojích). Naopak při vysoké vlhkosti může dojít k bobtnání či zvlnění plochu. I přesto, že po dlouhodobém vlivu nevhodného prostředí budou opět nastoleny optimální podmínky, deformace materiálu již zůstane trvalá. V topné sezóně doporučujeme přiměřeně přivlhčovat vzduch v bytě.

Exteriérová schodiště jsou opatřena takovou povrchovou úpravou, aby vyhověla nárokům vnějšího prostředí. Povrch těchto ocelových schodišť je opatřen zinkováním, případně jsou zhotovena z nerezy.

Při užívání zvláště interiérových schodišť je nutné zamezit vnášení abrazivních nečistot na schodiště. Pokud je nutné nášlapy zakrýt např. při stavebních pracích proti poškození (sololitem, vlnitým papírem apod.), dbejte, aby se hrubé nečistoty nemohly žádným způsobem dostat pod toto zakrytí. Takovou ochranu zakrytím použijte pouze na nezbytně nutnou dobu. Vždy dbejte, aby byl nášlap zakryt po celé ploše, a nikoliv pouze jeho část.

Čištění schodišť všeobecně je vhodné provést vždy, když zpozorujeme povrchové znečištění schodiště. Nečistoty a prach působí jako jemné abrazivo. Hrubší nečistoty odstraňujte okamžitě, smetákem či vysavačem, prach stačí otřít suchou prachovkou. V případě odolnější špíny je nutné již čištění s použitím doporučených čistících prostředků


Nepoužívejte čistící prostředky, které nejsou doporučené výrobcem. V případě poškození povrchu kontaktujte výrobce. Nepokoušejte se o opravu svépomocí.